Materiały do pracy z dziećmi

Szanowni Rodzice,
w załącznikach o nazwie „wiosenne zagadki 1” i „wiosenne zagadki 2”, znajdą Państwo zagadki dla dzieci o tematyce wiosennej. W załącznikach o nazwie „kolorowanka 2” i „kolorowanka 3”, znajdą Państwo kolorowanki o tematyce wiosennych kwiatów oraz wiosennych aktywności. Załącznik o nazwie „Wiosenny wyścig” to ćwiczenie matematyczne. Należy zamalować tyle wiosennych symboli, ile wskazuje cyfra po lewej stronie. Jeżeli jest to cyfra większa niż ilość wiosennych symboli w jednym rzędzie, należy postawić tam znak „X”, który oznacza, że zadania nie można wykonać. Następnie załącznik o nazwie „wiosna malowanie palcem” to zadanie plastyczne. Należy zamalować niezamalowane fragmenty wiosennej ilustracji palcem zamoczonym w odpowiedniej farbie. Następnie załącznik o nazwie „wiosenne Dobble” to nic innego jak gra edukacyjna, która pozwala między innymi na ćwiczenie pamięci, spostrzegawczości i koncentracji uwagi.

Życzymy miłej wspólnej zabawy,

Dyrekcja przedszkola

 

Ćwiczenia logopedyczne

Karty pracy – matematyka

kolorowanka 2

kolorowanka 3

Rymowanki do ćwiczenia pamięci

wiosenne zagadki 1

wiosenne zagadki 2

Zabawy paluszkowe motoryka mała

Skip to content