Wycieczka do Miasteczka Western w Runowie

Dnia 7.09.22r Przedszkolaki z grupy III F odwiedziły Miasteczko Westernowe w Runowie, koło Piaseczna.

Na wstępie, Kowboj opowiedział dzieciom kilka słów o miejscu, w którym się znalazły. Kolejnym etapem wycieczki, była zabawa w labiryncie. Dzieci w ekspresowym tempie zdobyły wszystkie odznaki, mając przy tym wiele radości.

Następnie dzieci przeszły na plac główny i miały okazję do zdrowej rywalizacji podczas zabawy w przeciąganie liny oraz zabawy w Indian i Kowbojów. Podczas przerwy w zabawach, Kowboj oprowadził najmłodszych po całym Miasteczku Westernowym. Dzieci poznały szczegółowo jak żyło się w dawnych czasach. Największą frajdę Przedszkolaki miały podczas płukania złota. Każde z dzieci, znalazło swój skarb, w postaci drobinek ,,złota”.

Podsumowując, dzieci bardzo miło spędziły czas, podczas pobytu w Miasteczku Westernowym. Wróciły do przedszkola  zadowolone, zmęczone i bogate o wiedzę dotyczącą miasteczka westernowego.

Skip to content