Blog

Dnia 19.06.2024r. odwiedziła nas Pani ze Straży Miejskiej. Dzieci zapoznały się z zwodem Strażnika Miejskiego. Utrwaliły zasady bezpiecznego zachowania się w sytuacjach zagrożenia płynącego ze świata ludzi i zwierząt

27 czerwca 2024

Dnia 05.06.2024r. Przedszkole zorganizowało zabawą z okazji Dnia dziecka. Dzieci bawiły się przy muzyce w wykonaniu artystów prowadzących cykl koncertów w placówce.

dodano:

Dnia 20.06.2024r. w grupie starszaków odbyły się warsztaty zorganizowane przez mamę Zuzi, Panią Edytę. Dzieci otrzymały śliczne pluszaki – myszki. Zadaniem dzieci było zaprojektowanie i wykonanie ubranek dla myszek bez użycia igły i nitki. Dzieci świetnie się bawiły i wykonały śliczne ubranka. Dziękujemy Pani Edycie i firmie Mamaiti za przygotowanie warsztatów.

dodano:

Dnia 19.06.2024r. w naszym przedszkolu zagościł teatrzyk lalek Pinokio ze spektaklem pt.: „Igraszki Smoków”.

dodano:

Dnia 17.06.2024r. odbył się już ostatni w tym roku cykl koncertówpt.: „Europejskie wakacje z akordeonem”. Tym razem dzieci zapoznały sięz charakterystyczną muzyką z Włoch, Grecji oraz Węgier. W Podróży po krajach towarzyszył nam akordeon oraz saksofon.

dodano:

Prezentacja do pobrania: TUTAJ #FindYouMOVE #NowWeMove #MOVEWeek #BeActive #MOVEWeekPoland #MOVEWeekPoland2024 #fundusz.pfron

15 czerwca 2024

Dnia 14.05.2024r. w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu między przedszkolnego. Celem konkursu było kształtowanie postaw patriotycznych oraz poznanie wartości polskiej historii i symboli narodowych. Dzieci ze starszych grup przygotowały dla gości występ. Po akademii Pani dyrektor z Panią Naczelnik Wydziału Oświaty wręczyły dyplom i nagrody za udział w konkursie.

20 maja 2024

Dnia 22.04.2023r. odbył się kolejny cykl koncertów pt.: „Piotruś i Wilk”. Piotruśi wilk to najbardziej znana bajka muzyczna S. Prokofiewa. Dzieci poznały postacitj. Piotruś, wilk, ptaszek i kaczka., która prawie od 100-lat poznają najmłodsi słuchacze na całym świecie. Utrwalenie wiadomości o akordeonie.

dodano:

Szanowni Rodzice Dnia 16.04.2024r. dzieci ze starszych grup poszły do Terminalu Kultury Gocław na  spektakl pt.: „Kot w butach”.

dodano:

Nasze przedszkole po raz piąty wzięło udział w 32 Finale WOŚP, którego tematem były „Płuca po pandemii”. Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom za otwarte serca i wsparcie, dzięki któremu możemy skutecznie pomagać i kupować najnowocześniejszy sprzęt medyczny oraz realizować ogólnonarodowe programy medyczne. Zebrana w tym roku kwota wynosi 384,21 – budynek główny i 33,00 złote filia. Razem […]

9 marca 2024