Cykliczne uroczystości w naszym przedszkolu
  • Dzień Babci i Dziadka.
    Występ dzieci, recytacja wierszy, śpiewanie piosenek, wręczanie upominków, wspólny podwieczorek z babciami i dziadkami. W niektórych przypadkach zastępują ich rodzice.
  • Jasełka
    Spotkania wigilijne organizowane przez najstarsze grupy przedszkolu. Wśród zaproszonych gości jest najbliższa rodzina dzieci, dzieci z pobliskich szkół, personel przedszkola, dzieci z młodszych grup. Po przedstawieniu odbywa się wspólne kolędowanie.
  • Dzień Matki i Ojca
    Występy przygotowuje każda grupa wiekowa przy pomocy pani prowadzącej zajęcia umuzykalniające. Po występie jest czas na wspólny podwieczorek, wręczenie upominków i rozmowę z rodzicami.
  • Zabawa Karnawałowa
    Organizowana jest przez nauczycieli przedszkola lub studentów
  • Bal przebierańców
    UKSW. Dzieci uczestniczą w konkursach, prezentują stroje, wspólne robienie zdjęć pamiątkowych.
  • Mikołaj
    W spotkaniu z Mikołajem biorą udział wszystkie dzieci. Czas oczekiwania na Mikołaja upływa przy wspólnej zabawie.
  • Dzień Ziemi
    Obchody Dnia Ziemi w przedszkolu przebiegają w różny sposób. Czasami jest to konkurs recytatorski z udziałem wszystkich grup wiekowych i dzieci z okolicznych przedszkoli. Innym razem jest to czas na wspólną zabawę i naukę w czasie zajęć przygotowanych przez nauczycielki.
  • Dzień Dziecka
    Wesoła zabawa w ogrodzie lub w przedszkolu.  Dzieci dostają słodycze i upominki.
  • Dzień Zdrowej Żywności
    Wystawianie produktów do konsumpcji dla dzieci, rodziców i personelu. W tym dniu zajęcia poświęcone są tej tematyce. Propagowanie zdrowej żywności.
  • Kolorowe Przedszkole
    Jest to dzień wybranego koloru. Dzieci i Panie ubrane są w ten wybrany kolor. Odbywa się wspólna zabawa: recytacja wierszy, wyczarowanie koloru, malowanie.
  • Pierwszy Dzień Wiosny
    Topienie marzanny w pobliskim kanałku kamionkowskim, zajęcia w plenerze, wspólne śpiewanie piosenek i recytacja wierszy.
  • Dzień Unii Europejskiej
    W tym dniu dzieci przygotowują krótki występ prezentujący wybrany kraj. Panie w kuchni szykują wybrane potrawy.
  • Praga Dzielnicą Marzeń
    Odbywają się wycieczki po okolicy. W salach organizowane są kąciki regionalne (zdjęcia, mapy, herb).
  • Piknik Rodzinny
    Wspólne zabawy z rodzicami i dziećmi na terenie ogrodu przedszkolnego,pieczenie kiełbasek.
  • Uroczystość Zakończenia Roku Szkolnego
    Dzieci prezentują wiersze, piosenki i tańce poznane przez cały rok rodzicom i zaproszonym gościom.