Wydarzenia
  • Od roku 2002 rozpoczęła się modernizacja przedszkola. Wykonano gruntowne remonty łaziene kdziecięcych i dla personelu. Położono nową glazurę, terakotę, zmieniono urządzenia sanitarne.
  • W roku 2004 rodzice malowali poszczególne sale dla dzieci. Studenci z Uniwersytetu im. Kardynała malowali szatnie dla dzieci i korytarze.
  • W latach 2005-2009 wymieniono stolarkę okienną, drzwi wejściowe oraz drzwi do poszczególnych sal. Od 2006 roku dzieci mają kamizelki w kolorze odblaskowym na spacery. Na kamizelkach jest napis „Bezpieczny przedszkolak Pragi-Południe”.
    Dzieci spacerują w nich po ulicach.
  • W październiku 2009 roku w przedszkolu przebywała delegacja nauczycielek ze Słowacji. Oprócz zwiedzania przedszkola interesowała się różnymi zabawami dzieci.
  • W 2009 roku w Centrum Promocji Kultury przy ul. Podskarbińskiej przedszkole brało udział w konkursie na temat bezpieczeństwa. Dzieci promowały przedszkole poprzez taniec i piosenkę.
  • W 2009 roku odbyło się zajęcie otwarte dla nauczycieli dzielnicy Praga Południe zorganizowane pod kierunkiem metodyka pani Krystyny Aniszewskiej.  Temat zajęć: W krainie emocji na podstawie opowiadania „O krainach szczęśliwości, złości i smutku”. Były słowne wypowiedzi dzieci oraz działalność plastyczna różnymi technikami.
  • W 2011 roku dzieci uczestniczyły w Dzielnicowym Przeglądzie Tańca Ludowego przedszkolaków. Otrzymały dyplomy.
  • W 2011 roku dzieci 5-letnie zajęły 1 miejsce w Olimpiadzie dzielnicowej. Dzieci reprezentowały dzielnice w IV Warszawskiej Sportowej Olimpiadzie Przedszkolaków w dzielnicy Ochota w dniu 24 maja 2011 r.